Вікарний єпископ Сергій Співслужив Предстоятелю УПЦ за Божественною літургією в Києво-Печерській Лаврі

10 вересня 2020 року, у день свята Собору преподобних отців Києво-Печерських, які у Дальніх печерах спочивають, Преосвященний Сергій, єпископ Ладижинський, выкарій Тульчинської єпархії співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Божественною літургією в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству також співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Іванківський Кассіан, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Згурівський Амвросій, єпископ Вишневський Спиридон, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк,  єпископ Бишівський Кирил, а також братія і гості монастиря у священному сані.

Богослужбові піснеспіви виконував хор студентів Київських духовних шкіл під керівництвом архімандрита Романа (Подлубняка).

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією була піднесені особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів.

Після закінчення Літургії архіпастирі, духовенство, парафіяни та паломники Лаври на чолі з Предстоятелем пройшли хресним ходом від Успенського собору до Дальніх печер, де звершили молебень перед іконою Собору преподобних отців Києво-Печерських, а вірян окропили святою водою.