УПЦ отримала доступ до ООН для свідоцтва про порушення прав віруючих

УПЦ отримала доступ до ООН для свідоцтва про порушення прав віруючих

Зараз делегація УПЦ розпочала безпосередні консультації з ООН та іншими міжнародними організаціями щодо очікуваного загострення становища УПЦ.

Українська Православна Церква отримала прямий доступ до ООН для свідоцтва про порушення прав віруючих, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Делегація УПЦ взяла участь у заходах 52-ї сесії Ради з прав людини ООН, яка проходить у Женеві. Складне становище віруючих і релігійних організацій УПЦ потребує прямого доступу до міжнародних структур, уповноважених розглядати справи щодо порушення прав людини. Тому віруючі УПЦ за допомогою міжнародних правозахисних організацій знайшли можливість посилити цю роботу.

Зараз делегація УПЦ розпочала безпосередні консультації з ООН та іншими міжнародними організаціями з приводу очікуваного загострення становища УПЦ через можливе виселення монахів, братії та студентів КДАіС із території Києво-Печерської лаври.

Робота передбачає надання структурам ООН та спеціальним правозахисним організаціям свідоцтв і доказів проблем віруючих та релігійних організацій УПЦ.

Комментарии (0)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *