Привітання митрополита Тульчинського і Брацлавського з днем Перемоги

Привітання митрополита Тульчинського і Брацлавського з днем Перемоги

Сьогодні, 9 травня 2020 року, вітаю вас, дорогі брати і сестри, з днем Перемоги у Великій вітчизняній війні з гітлерівським фашизмом!

В жорстоких битвах з коричневою ордою на землі, морях і в небі, під бомбардуваннями, від блокадного голоду і холоду, в газових камерах нацистських концтаборів, від масових вбивств і від важкої праці в германському полоні загинуло більше 26 мільйонів (!) співвітчизників, серед яких 7 мільйонів українців.

Велика Перемога воістину окроплена їхньою жертвенною кров’ю і тому пам’ять про Перемогу — для нас священна і недоторканна.

І нехай така священна пам’ять про Перемогу в травні 1945 року пребуде на віки, з роду в рід! В цьому наш обов’язок перед Богом, Нашою історією і совістю!

+Іонафан, Божою милістю митрополит Тульчинський і Брацлавський


Сегодня, 9 мая 2020 года, поздравляю вас, дорогие братья и сёстры, с днём Победы в Великой отечественной войне с гитлеровским фашизмом!

В жестоких сражениях с коричневой ордой на земле, морях и в облаках, под бомбёжками, от блокадного голода и холода, в газовых камерах нацистских концлагерей, от массовых убийств и от тяжких работ в германском пленении погибли более 26 миллионов (!) соотечественников, среди которых 7 миллионов украинцев.

Великая Победа поистине помазана их жертвенной кровью и потому память о Победе — для нас священна и неприкосновенна!

И пусть таковая священная память о Победе в мае 1945 года пребудет на века, из рода в род! В этом наш долг перед Богом, нашей историей и совестью!

+ Ионафан, Божиею милостию митрополит Тульчинский и Брацлавский