Патріарх Кирил закликав вірян утриматися від відвідування храмів

Патріарх Кирил закликав вірян утриматися від відвідування храмів

Предстоятель РПЦ заявив, що і без відвідування храму можна спастися, і як доказ навів приклад преподобної Марії Єгипетської.

29 березня 2020 року під час проповіді в храмі Христа Спасителя Патріарх Московський і всієї Русі Кирил закликав вірян утриматися від відвідування храмів через коронавірус, повідомляє РИА Новости.

«Утримайтеся від відвідування храмів. Я б ніколи цього не сказав, якби не дивний, святий приклад преподобної Марії Єгипетської, який свідчить про те, що і без відвідування храму можна врятуватися», — зазначив Патріарх РПЦ.

Він підкреслив, що існує «дуже велика загроза епідемії і навіть пандемії страшного вірусу», небезпека якої поки ще не до кінця усвідомлюється.

«Церква закликає прийняти на себе зобов’язання строго виконувати всі ті приписи, які сьогодні пропонуються санітарною владою Росії. Давайте покладемо на себе подвиг не виходити з наших будинків, як взяла на себе подвиг Марія Єгипетська не виходити зі своєї пустелі, адже їй теж хотілося пити», – підкреслив Патріарх Кирил.