ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ВЫСОКОПРЕОСВЯЩЕННІЙШОГО ІОНАФАНА, МИТРОПОЛИТА ТУЛЬЧИНСЬКОГО БРАЦЛАВСЬКОГО, ДУХОВЕНСТВУ, ЧЕРНЕЦТВУ ТА ВСІМ ВІРНИМ ЧАДАМ ТУЛЬЧИНСЬКОЇ ЕПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ВЫСОКОПРЕОСВЯЩЕННІЙШОГО ІОНАФАНА, МИТРОПОЛИТА ТУЛЬЧИНСЬКОГО  БРАЦЛАВСЬКОГО, ДУХОВЕНСТВУ, ЧЕРНЕЦТВУ ТА ВСІМ ВІРНИМ ЧАДАМ ТУЛЬЧИНСЬКОЇ ЕПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

ДОРОГІ БРАТИ І СЕСТРЫ!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Сердечно і від душі вітаю всіх вас зі Святом свят і з Торжеством з торжеств — Святою Христовою Пасхою і Світлим Христовим воскресінням!

Ми віримо, що безначальний і вічний Син Божий, один з Лиць Святої Трійці, чудесно втілився від Пречистої Діви Марії і, ставши подібним нам в усьому, крім гріха, взяв на Себе гріхи всього світу і приніс Себе в жертву викуплення на Хресті, замінивши Собою всі старозавітні жертви до кінця віку.

Тому Православна Церква, в згоді зі Святим Письмом, устами своїх Святих Отців, іменує і сповідує воскреслого Господа і Бога і Спаса нашого Ісуса Христа НОВОЮ ПАСХОЮ, ЖЕРТВОЮ ЖИВОЮ, АГНЦЕМ БОЖИМ, що взяв на Себе гріхи всього світу.

Цієї Нової Пасхи — Христа ми, православно віруючі, благочестиво причащаємося за Таємною Вечерею нашого часу — за Божественною Літургією з подячним приношенням на ній тієї ж самої Жертви Христової, але Безкровної. Вкушаючи дорогоцінні Дари Божі, ми утворюємо єдине Тіло Христове, яке, за словами святого апостола Павла, і є Церква.

Церква — це Небо на землі. Її благодатною частиною на Землі є наша Свята Українська Православна Церква, багатомільйонна хрещена Сім’я народів України, об’єднана неушкодженою православною вірою, одними Святими Таїнствами і, безперервним апостольським спадкоємством хіротоній, а також ієрархією!

У нашій Церкві — тисячі храмів, сотні монастирів, духовних шкіл — семінарії і академія. У нашій Церкві — її Святині: нетлінні святі мощі і чудотворні ікони. У нашій Церкві — сонми ревних захисників і молитовників біля Престолу Божого — Це всі Святі Святої Русі!

Дорогі! Нині настав час випробування для нашої православної Сім’ї, випробування нашої вірності Матері-Церкви!

То ж не образимо своєю зрадою нашу древню Церкву-Матір на Святій Русі! Та не зрадимо, як іуди, пам’ять тисяч і тисяч її святих новомучеників і сповідників!

Будемо вірити і сподіватися, що Христос, який «воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував, істинний Бог наш, молитвами Пречистої Своєї Матері і всіх святих Своїх, помилує і спасе нас, як Благий і Чоловіколюбець!».

Милістю Божою, + Іонафан, митрополит Тульчинський і Брацлавський

Комментарии (0)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *