НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА ВОЗДВИЖЕННЯ ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО МИТРОПОЛИТ ІОНАФАН ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНУ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У ХРАМІ СВЯТОГО ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО, ЩО В СЕЛІ ЖУРАВЛІВКА ТУЛЬЧИНСЬКОГО ОКРУГУ

НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА ВОЗДВИЖЕННЯ ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО МИТРОПОЛИТ ІОНАФАН ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНУ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У ХРАМІ СВЯТОГО ДИМИТРІЯ СОЛУНСЬКОГО, ЩО В СЕЛІ ЖУРАВЛІВКА ТУЛЬЧИНСЬКОГО ОКРУГУ

Архіпастирю співслужили: настоятель храму протоієрей Олександр Палисюк, клірики Тульчинського благочиння.

Парафіяльні діти піднесли владиці квіти і прочитали духовно-патріотичні вірші, в яких пом’янули про земляків-воїнів, які загинули на фронтах війни за визволення України від навали німецького фашизму. Сотні символічних пам’ятників в центрі село Журавлівка постійно нагадують про жертву заради перемоги синів і дочок, батьків і пращурів багатьох жителів села.

Богослужбові піснеспіви злагоджено виконав місцевий хор.

Владика виголосив проповідь на денне Євангельське читання від Іоанна, в якому святий апостол пояснив заради чого прийшов на землю Господь Бог і Спаситель наш Ісус Христос.

Митрополит Іонафан сердечно подякував духовенству і православній пастві УПЦ за щиру, доброзичливу зустріч і спільну молитву за мир в Україні.

«Ваше село, — сказав владика, — має прекрасне ім’я «Журавлівка». У відомій пісні-легенді душі загиблих воїнів, ніби зграя білих журавлів-лелек, злетіли до Неба. Отже і наші душі мають летіти до Бога, щоб спастись Хресною Жертвою Спасителя нашого Ісуса Христа. Будьте вірними Богу, на зраджуйте пам’яті своїх предків, які молилися і спасалися у цьому святому храмі!», — з любов’ю звернувся владика до своєї пастви.

Парафіяни, в свою чергу, подякували владиці Іонафану за приїзд, за отця настоятеля, за його мудре стояння у святому православ’ї і за єдність Церкви Христової у їхньому селі та піднесли архіпастиреві квіти і традиційний коровай.

Було зроблене загальне фото.