Віряни Тульчинської єпархії на чолі з вікарним єпископом ладижинським Сергієм взяли участь у Хресній ході до Іосафатової долини

Віряни Тульчинської єпархії на чолі з вікарним єпископом ладижинським Сергієм взяли участь у Хресній ході до Іосафатової долини

15 серпня 2020 року єпископ Ладижинський Сергій, вікарій Тульчинської єпархії взяв участь у Хресній ході до Іосафатової долиниде відбулось явління Пресвятої Богородиці пастухам.

У хресній ході також взяли участь: митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, митрополит Вінницький і Барський Васонофій, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Фастовський Даміан, єпископ Хотинський Веніамін, , єпископ Камінь-Каширський Афанасій, священики Могилів-Подільської, Вінницької, Тульчинської, Чернівецької, Ужгородської єпархій та велика кількість вірян.

Духовенство та віряни вирушили у «долину хрестів» з села Голинчинці Шаргородського району (Могилів-Подільська єпархія). Люди соборно молились, по дорозі звучали церковні піснеспіви. Багато вірян, за традицією, взяли із собою хрести, які після ходи встановлюють у долині згідно заповіту Божої Матері.

У 1923 році Божа Матір явилась пастухам, які пасли овець на долині, благословляючи всю округу Матір Господа промовила слова: «Христа славте – хрести ставте».

Після хресного ходу відбулась Божественна літургія.