В Бершаді священики УПЦ звершили відспівування українського політика Анатолія Матвієнко.

В Бершаді священики УПЦ звершили відспівування українського політика Анатолія Матвієнко.

24 травня 2020 р. Бершадь. Згідно заповіту, був похований один з екс-губернаторів Вінницької області, депутат Верховної Ради України чотирьох скликань (1990—1994, 1998—2002, 2002—2005, 2006—2007 рр.), Анатолій Сергійович Матвієнко. Відспівування відбулося на його малій батьківщині, у місті Бершадь Вінницької області, в Свято-Успенському храмі, побудованому на кошти покійного та місцевої громади Української Православної Церкви. На цвинтарі, на  території  якого знаходиться церква, поховані батьки політика.

По благословінню митрополита Тульчинського і Брацлавського Іонафана, чин відспівування звершив Благочинний Бершадського церковного округу Тульчинської єпархії УПЦ протоієрей Олег Мураховський в співслужінні настоятеля Успенського храму та кількох місцевих священнослужителів. Молились також члени релігійної громади Успенського храму – віруючі УПЦ, які ініціювали та розпочали будівництво храму.

В храмі були присутні представники місцевої адміністрації, дружина покійного з групою своїх  єдиновірців і земляків – греко-католиків, які прибули з Івано-Франківщини автобусом. Раніше церемонія прощання з покійним відбулася в київському Михайлівському соборі.