У КИЇВСЬКІЙ ДУХОВНІЙ АКАДЕМІЇ УПЦ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ

У КИЇВСЬКІЙ ДУХОВНІЙ АКАДЕМІЇ УПЦ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ ЗАОЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, 2 червня 2021 року, в Київських духовних школах відбувся захист випускних магістерських робіт студентів ІII курсу заочного відділення Київської духовної академії.

Випускні кваліфікаційні роботи відповідно до тематики були розподілені для захисту на 3-х атестаційних комісіях. До складу Комісій увійшла професорсько-викладацька корпорація Київських духовних шкіл. Голова 1-ї атестаційної комісії — професор єпископ Білогородський Сильвестр, 2-ї — доцент Олег Оттович Надь та 3-ї — проректор з науково-богословської роботи професор Володимир Вікторович Бурега.

До захисту магістерських робіт було допущено 35 студентів.

(Примітка редакції. Серед студентів ІІІ курсу був клірик Тульчинської єпархії ієромонах Ієронім (Зуб), секретар-помічник правлячого архієрея, який отримав вищу кваліфікаційну оцінку комісії за магістерську роботу «Коліївщина, її причини та наслідки у світлі релігійного католицько-православного протистояння на території сучасної Вінницької області в другій половині XVIII століття»).

Телеграм-канал КДА.

Прес-служба КДА / фото І. Ганусич 

Більше фото тут.