У день пам’яті апостолів Петра і Павла єпископ Ладижинський Сергій співслужив Предстоятелю УПЦ у Києво-Печерській Лаврі

У день пам’яті апостолів Петра і Павла єпископ Ладижинський Сергій співслужив Предстоятелю УПЦ у Києво-Печерській Лаврі

11-12 липня 2020 року, у день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, єпископ Ладижинський Сергій, вікарій Тульчинської єпархії, співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрю за всенічним бдінням та Божественною Літургією в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Його Блаженству також співслужили намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Фастівський Даміан, архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, єпископ Макарівський Гедеон, єпископ Вишневський Спиридон, єпископ Бородянський Марк, духовенство та гості обителі.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про позбавлення від коронавірусу та про лікарів, які докладають зусиль у боротьбі з епідемією.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив ієрейську хіротонію над дияконом Михаїлом Савкою, кліриком Свято-Миколаївського храму на Позняках. Після Євхаристійного канону Предстоятель звершив дияконську хіротонію над Романом Бабичем, кліриком храму на честь св. Димитрія Солунського у Жулянах.