Повідомлення про ситуацію з захворюваністю в Києво-Печерській Лаврі

Повідомлення про ситуацію з захворюваністю в Києво-Печерській Лаврі

У зв’язку з повідомленням Київської міської державної адміністрації 13 квітня 2020 року щодо великої кількості позитивних результатів на захворювання вірусною інфекцією COVID-19 серед насельників Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври керівництво обителі ввело додаткові карантинні обмеження. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Від 5 квітня доступ вірян на територію Лаври повністю припинений. У корпусах регулярно проводиться дезінфекція. Всі ченці пройшли медичне обстеження та, за необхідності, отримують медичну допомогу. Декілька ченців знаходяться на стаціонарному лікуванні у лікарнях м. Києва.

За повідомленням Інформаційного відділу Лаври, 12 квітня помер один насельник обителі архімандрит Нектарій (Коваленко), який відроджував монастир із перших днів його відкриття у 1988 році. У лікарні, де лікувався отець Нектарій, повідомили, що він мав багато хронічних захворювань і за важкої форми пневмонії дві проби на коронавірус у нього не підтвердили наявності  цієї інфекції.

Сьогодні у лікарні відійшов у вічність ще один монах Лаври, обставини смерті якого ще не повідомлялись.

Загальна кількість інфікованих коронавірусом уточнюється, оскільки всі обстеження проводяться державними медичними установами.