Намісник Святогірської лаври про обстріл: Безумство бомбити мирних жителів

Намісник Святогірської лаври про обстріл: Безумство бомбити мирних жителів

Митрополит Арсеній прокоментував авіаудар по Святогірській лаврі.

Намісник Святогірської лаври митрополит Арсеній у своєму відеозверненні назвав безумством обстріл обителі, в якій немає і не може бути жодних військових об’єктів.

Архієрей УПЦ розповів, що внаслідок падіння бомби постраждав Успенський собор обителі, а також монастирський готель, в якому проживало 520 біженців із Харкова та Ізюму, у тому числі – 200 дітей. Серед них є поранені уламками скла.

«На момент нанесення авіаудару у Святогірську разом із біженцями проживало близько 10 000 мирних людей. Жодних військових об’єднань на території Святогірська та Святогірської лаври не було, – наголосив митрополит Арсеній. – Тобто удару було завдано по мирному місту та по одній із трьох українських православних святинь – Свято-Успенській Святогірській лаврі».

Архієрей назвав безумством «завдавати авіаударів по мирних жителях та людях, які втекли від війни з-під бомбардувань». Митрополит Арсеній повідомив, що пораненим надано медичну допомогу. Проте за наявною у нього інформацією готується другий авіаудар.

«Я, як намісник Свято-Успенської Святогірської лаври, закликаю всіх, від кого це залежить, припинити це божевілля, бомбардування, удари по абсолютно мирних містах», – сказав митрополит.