МИТРОПОЛИТ ТУЛЬЧИНСЬКИЙ І БРАЦЛАВСЬКИЙ ІОНАФАН ОСВЯТИВ НОВИЙ ПРЕСТОЛ У ХРАМІ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, ЩО В СЕЛІ ЧОВНОВИЦЯ НА ОРАТІВЩИНІ

МИТРОПОЛИТ ТУЛЬЧИНСЬКИЙ І БРАЦЛАВСЬКИЙ ІОНАФАН ОСВЯТИВ НОВИЙ ПРЕСТОЛ У ХРАМІ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, ЩО В СЕЛІ ЧОВНОВИЦЯ НА ОРАТІВЩИНІ

Освячення нового престолу було заплановано 10 вересня 2021 року, в день пам’яті преподобного Іова, Почаївського чудотворця, захистника православної віри у західних регіонах України. Святі мощі преподобного спочивають у печерному храмі знаменитої Почаївської Лаври, Священноархімандритом якої є Блаженнійший Онуфрій, митрополит Київський і Всієї України.

Високопреосвященнійшого митрополита Іонафана зустріла староста села із традиційним короваєм, що своїм виглядом нагадував букет чарівних квітів древнього православного Поділля.

Тульчинського ієрарха урочисто зустрів сонм священників разом із настоятелем храму отцем Дмитріем Оржеховським, якого під час Божественної літургії владика возвів у сан протоієрея.

У Службі Божій прийняли участь душпастирі і протодиякон з Білоцерковської єпархії УПЦ, а також недавно новопоставлений диякон Богдан Мазур.

Співслужіння Божественної літургії архієреєм і духовенством Тульчинської та Білоцерківської єпархій УПЦ стало яскравим проявом єдності у Христі священнослужителів, які перебувають під омофором Блаженнійшого Предстоятеля УПЦ , Митрополита Київського і Всієї України Онуфрія.