КУРСАНТИ ПАРАФІЯЛЬНОЇ ПАРАШУТНОЇ ШКОЛИ ІМЕНІ СВЯТОГО ЦЕСАРЕВИЧА ОЛЕКСІЯ СТАЛИ ЧЕМПІОНАМИ РУКОПАШНОГО БОЮ СЕРЕД ЮНАКІВ

КУРСАНТИ ПАРАФІЯЛЬНОЇ ПАРАШУТНОЇ ШКОЛИ ІМЕНІ СВЯТОГО ЦЕСАРЕВИЧА ОЛЕКСІЯ СТАЛИ ЧЕМПІОНАМИ РУКОПАШНОГО БОЮ СЕРЕД ЮНАКІВ

28 лютого 2021  року у м. Хмельницький пройшов відкритий чемпіонат Хмельницької області з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дорослих у якому змагалися спортсмени із 14 команд Вінницької, Хмельницької і Волинської областей.

Курсанти парафіяльної спортивної парашутної школи імені Святого Мученика Цесаревича Олексія (смт. Погребище, Тульчинська єпархія УПЦ)  на змаганнях провели достойні поєдинки, показали високий рівень підготовки та зайняли достойні місця.

Отож, чемпіонами змагань стали:

1. Мельник Ярослав (12-13р. -55 кг)
2. Ремарчук Денис (12-13р. +65 кг)

У напружених поєдинках срібло вибороли:

1. Панасенко Микола (10-11р. -55 кг)
2. Щедрін Роман (14-15р. -50 кг)

Бронзовими призерами стали:

1. Мельник Олексій (10-11р. -45 кг)
2. Гаврилюк Владислав (14-15р. -60 кг)

Також команда парафіяльної спортивної парашутної школи була нагороджена грамотою та кубком за високий рівень підготовки спортсменів до змагань.

Курсанти парафіяльної спортивної парашутної школи вдячні організатору цього закладу, своєму духовному наставнику отцю Віктору Хоменко, тренерам та православним благодійникам за можливість займатися спортом, виступати на змаганнях високого рівня і отримувати великий досвід.

Довідка. Влітку парафія влаштовує польовий спортивний парашутний табір, в якому вже побували понад тисячу православних юнаків, деяки благочинні та настоятелі храмів Тульчинської єпархії УПЦ.