Вікарний єпископ Ладижинський Сергій приняв участь в престольному святі Ризоположенського скита с. Томашовка

В Неділю 14-ту по П’ятидесятниці, на запрошення Високопреосвященнішого Даміана, архієпископа Фастівського, намісника Свято-Введенського чоловічого монастиря, Преосвященний Сергій, єпископ Ладижинський, вікарій Тульчинської єпархії, приняв участь в престольному святі Ризоположенського скита в с. Томашовка Фастівського району, Київської області.

Божественну літургію очолив Високопреосвященніший архієпископ Фастівський Даміан, якому співслужив єпископ Хотинський Веніамін та єпископ Ладижинський Сергій. Після Літургії владика Сергій привітав намісника та братію скита з престольним святом.

Комментарии (0)