Вікарій Тульчинської єпархії звершив Літургію у селі Косаново Гайсинського району

По благословінню Високопреосвященнішого Іонафана, митрополита Тульчинського і Брацлавського, Преосвященний Сергій, єпископ Ладижинський, вікарій Тульчинської єпархії звершив Божественну Літургію в Свято-Архангело-Михайлівському храмі села Косаново Гайсинського церковного округу.

Владиці співслужили: настоятель храму протоієрей Василій Кушнір, благочинний Гайсинського церковного округу протоієрей Олег Дячина, а також духовенство Гайсинського та Теплицького районів.

Після Євангельского читання Преосвященний Сергій звернувся до прихожан зі словами проповіді, в якій коротко переказав житіє великомученика Іоанна Сочавського та закликав присутніх бути вірними Святій Православній Церкві.

Після Літургії владика поспілкувався з прихожанами та, по благословінню митрополита Іонафана, вручив благодійнику храму Салтану Миколі Петровичу нагороду від Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого митрополита Київського і Всієї України Онуфрія — орден святого благовірного князя Київського Ярослава Мудрого.