Преосвященний єпископ Ладижинський Сергій у співслужінні Архієпископа Городницького Олександра звершив Божественну літургію в селі Тростянчик

По благословінню правлячого архієрея, Преосвященний єпископ Ладижинський Сергій, вікарій Тульчинської єпархії, звершив Божественну літургію в храмі на честь святого апостола та Євангеліста Іоанна Богослова, що в селі Тростянчик Тростянецького церковного округу.

Владиці співслужив Високопреосвященніший архієпископ Городницький Олександр, а також настоятель храму протоієрей Павел Дон та духовенство Тульчинської єпархії.

Після богослужіння Преосвященний Сергій поспілкувався з прихожанами, присутнім духовенством та привітав їх з престольним святом.

Комментарии (0)