Митрополит Тульчинський і Брацлавський, у співслужінні з вікарним єпископом Ладижинським Сергієм, звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському храмі села Джулинка

Митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонафан, у співслужінні вікарія Тульчинської єпархії, єпископа Ладижинського Сергія та духовенства Бершадського благочиння, звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі села Джулинка. Настоятелем громади є протоієрей Феодор Костюк, який присвятив себе від початку пастирського служіння справі відновлення храму.

По завершенні богослужіння, владика Іонафан подякував отцю настоятелю за труди по спорудженню нового іконостасу. Він також подякував і духовенству на чолі з благочинним Бершадського єпархіального церковного округу (протоієрей Олег Мураховський) за ревні молитви.

В рамках візиту відбулося спілкування архіпастирів з духовенством, на якому вони обмінялися інформацією про святкування Святої Трійці та Дня Святого Духа на парафіях Бершадського благочиння в умовах пандемії COVID-19.