Вікарний єпископ Ладижинський Сергій звершив Божественну Літургію Свято-Успенському храмі в Кирнасівці

По благословінню Високопреосвященнішого Іонафана митрополита Тульчинського і Брацлавського Преосвященний Сергій єпископ Ладижинський вікарій Тульчинської єпархії, звершив Божественну Літургію в Свято-Успенському храмі села Кирнасівка Тульчинського церковного округу.

Владиці співслужив настоятель храму протоієрей Мирон Тацюн та протоієрей Іоанн Тунський.

Після Літургії Преосвященний Сергій поспілкувався з прихожанами та привітав їх з 150-літтям з дня заснування храму, а настоятеля храму, отця Мирона — з днем ангела.