Єпископ Ладижинський Сергій звершив Літургію в селі Борщагівка Погребищенського церковного округу

По благословінню правлячого архієрея, Преосвященний єпископ Ладижинський Сергій, вікарій Тульчинської єпархії, звершив Божественну літургію в храмі на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, що в селі Борщагівка Погребищенського церковного округу.

Владиці співслужив настоятель храму ієрей Тарасій Руденко та духовенство благочиння на чолі з благочинним протоієреєм Віктором Хоменко.

За богослужінням владика вручив благодійнику храму Зарубенко Василю Федоровичу орден святого благовірного князя Ярослава Мудрого, настоятелю храму ієрею Тарасію Руденко — грамоту від Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Після богослужіння Преосвященний Сергій привітав прихожан з престольним святом та поспілкувався з присутнім духовенством.