Єпископ Ладижинський Сергій, вікарій Тульчинської єпархії, звершив Божественну Літургію в Селі Кунка Гайсинського району

В день пам’яті Вмч. Пантелиімона, благословінню Високопреосвященнішого Іонафана митрополита Тульчинського і Брацлавського Преосвященний Сергій єпископ Ладижинський вікарій Тульчинської єпархії звершив Божественну Літургію в храмі на честь Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова села Кунка Гайсинського церковного округу.

Владиці співслужив настоятель храму протоієрей Георгій Савка, а також духовенство благочиння.

Після Літургії Преосвященний Сергій поспілкувався з прихожанами і присутнім духовенством.