Єпископ Ладижинський Сергій, вікарій Тульчинської єпархії, освятив Свято-Покровський храм в селі Городок

По благословінню Високопреосвященнішого Іонафана, митрополита Тульчинського і Брацлавського, Преосвященний Сергій єпископ Ладижинський, вікарій Тульчинської єпархії звершив Божественну літургію та освячення Свято-Покровського храму села Городок Іллінецького церковного округу.

Владиці співслужив настоятель храму ієрей Миколай Прищепа, благочинний Іллінецького церковного округу протоієрей Олександр Цмокало та духовенство Тульчинської єпархії.

Під час богослужіння настоятель храму ієрей Миколай Прищепа, за старанні труди на благо Православної Церкви, був удостоєний сану протоієрея.

Після Літургії Преосвященний Сергій поспілкувався з прихожанами та присутнім духовенством.